sobota, 13 kwietnia 2013

Pure Queen

Z racji tego, że mamy weekend, znalazłam trochę czasu, aby wypróbować produkt o którym Wam już wcześniej wspominałam. 


Kilka słów o odplamiaczu
Produkt jest nowością na rynku, nigdy wcześniej nie widziałam go w sklepach. Odplamiacz jest zamknięty w  poręcznym i wygodnym opakowaniu, przypominającym mazak. Jego pojemność wynosi 10 ml. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy nagle czymś się poplamimy, a jesteśmy poza domem. Wystarczy użyć odplamiacza i nasz problem znika. Co do zapachu jest on niewyczuwalny. 



Sposób użycia
1.Usunąć nadmiar plamy poprzez wytarcie jej chusteczką.
2.Nanieść płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza.
3.Lekko potrzeć tkaninę końcówką w obrębie plamy.




Testowanie

Aby przetestować produkt, porobiłam kilka plam na tkaninie. Jak się sprawdził odplamiacz Pure Queen możecie zobaczyć poniżej:

1.Ketchup








2.Buraczki






3.Czekolada






4. Mazak i długopis






Odplamiacz najlepiej sobie poradził z plamą czekolady, a najgorzej z długopisem. Sam producent na opakowaniu napisał, że odplamiacz nie usuwa plam z krwi, atramentu i tłuszczu, jednak próbować zawsze można:)

Moim zdaniem produkt jest niezastąpiony. Kiedy skończy mi się to opakowanie, z pewnością zakupię drugie.

Zapraszam Was do odwiedzenia strony internetowej



i polubienia Fan Page'a



Fakt, iż produkt otrzymałam w ramach współpracy nie miał wpływu na rzetelność mojej opinii.

czwartek, 11 kwietnia 2013

Nowa współpraca

Hej:)
Chciałam Wam dzisiaj pokazać zawartość mojej wczorajszej przesyłki. W ramach współpracy z firmą Pure Queen otrzymałam odplamiacz kieszonkowy:


Ostatnio nie mam czasu na nic. Jest to spowodowane szkołą i czasem przedegzaminacyjnym. W wolnych chwilach staram się powtarzać materiały z całego gimnazjum. Mimo to postaram się zamieścić relacje z testów jak najszybciej :)

piątek, 5 kwietnia 2013

Allepaznokcie cz.III

Dzisiaj biorę pod lupę


Szybkoschnący lakier do paznokci NTN nr 22


Lakier przypadł mi do gustu. Tak samo jak nr 56, który opisywałam tutaj, łatwo rozprowadza się po płytce paznokcia. Po nałożeniu jednej warstwy nie ma żadnych ,, prześwitów" , więc nie musimy nakładać kolejnej. 
 Producent nas nie kłamie. Jeżeli na buteleczce jest napisane ,,szybkoschnący" to taki jest naprawdę. Często spotykam się z lakierami na których jest napisana informacja, że lakier szybko wyschnie na naszych paznokciach, jednak niestety nie zawsze się to sprawdza. Ten naprawdę szybko wysycha, więc nie musimy długo czekać, aby np. nałożyć kolejną warstwę (chociaż mówiąc o tym lakierze jest to niekonieczne) :) Na paznokciach prezentuje się tak:





Czarny lakier często jest wykorzystywany do robienia różnych wzorków. Ja preferuję ozdoby na paznokciu palca serdecznego i ewentualnie na kciuku. Poniżej przedstawiam Wam kilka skromnych pomysłów w moim wykonaniu ;)







Pojemność: 10ml
Cena: 2.49zł
Gdzie kupić? :<klik>
Czy polecam?: Oczywiście, że tak ;)

Zapraszam Was do odwiedzenia nowej strony internetowej Allepaznokcie.pl


oraz kliknięcia Lubię To! na facebooku


Fakt, iż produkt otrzymałam w ramach współpracy nie miał wpływu na rzetelność mojej opinii.

A co Wy sądzicie o czarnych lakierach? Lubicie nimi malować paznokcie, czy raczej wybieracie jaśniejsze odcienie?

piątek, 29 marca 2013

Allepaznokcie cz.II

Hej:)
W dzisiejszym poście pokażę Wam jak na paznokciach wygląda bulion. Do ich wykonania potrzebowałam:


 • szybkoschnący lakier do paznokci nr 56
 •bulion kolorowy nr 27

1.Najpierw pomalowałam paznokcie jedną warstwą lakieru.


2. Następnie paznokieć palca serdecznego posypałam bulionem.


3.Te same czynności wykonujemy na drugiej ręce i już możemy się cieszyć efektem końcowym :)




A teraz kilka słów o samym bulionie



Bulion jest wykorzystywany do ostatnio coraz bardziej znanego caviour manicure. Przyznaję, że efekt takich paznokci jest niesamowity, jednak jest on krótkotrwały. Bulion zaczyna szybko odpadać, co później dosyć nieestetycznie wygląda. Na paznokciu pojawiają się tzw. braki, których później nie możemy uzupełnić. 
Próbowałam temu zaradzić malując paznokieć z nałożonym bulionem, lakierem bezbarwnym. Efekt nie był zadowalający




Na zdjęciach może tego dokładnie nie widać, ale po pomalowaniu bezbarwnym lakierem, kolor koralików zszedł i stały się one srebrno- złote.Podsumowując bulion daje naprawdę świetny i oryginalny efekt, jednak możemy go wykorzystać tylko na jakieś spotkanie, imprezę itp. Dłużej niż jeden dzień nie będzie się trzymał:)
Podoba mi się jego forma opakowania- zakręcony słoiczek, dzięki czemu mamy pewność, że bulion nam się nie wysypie


jakość zdjęcia- pierwsza klasa;D


Pojemność: nieokreślona :)
Cena: 2.90zł
Gdzie kupić?:<klik>
Czy polecam?: Ja osobiście raczej go nie kupię,to nie dla mnie

Zapraszam także do odwiedzenia sklepu internetowego


oraz Fan Page'a 




Fakt, iż produkt otrzymałam w ramach współpracy, nie miał wpływu na rzetelność mojej opinii.


poniedziałek, 25 marca 2013

Allepaznokcie cz.I

Cześć;)
Chciałabym Wam dzisiaj szybko pokazać jakie są efekty tego oto lakieru:




SZYBKOSCHNĄCY LAKIER DO PAZNOKCI  NTN nr 56




No więc tak...
Lakier bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.Dobrze pokrywa już za pierwszym razem, jednak ja w przyszłości będę malowała dwoma warstwami dla bardziej wyrazistego koloru ( trzecia warstwa jest zbędna, co możecie same ocenić na poniższych zdjęciach). Podoba mi się także konsystencja tego lakieru i jego pędzelek. Dzięki tym dwóm rzeczom lakier idealnie rozprowadza się po płytce paznokcia.

1 warstwa



2 warstwy


efekt końcowy- 3 warstwy

Jak wiec widzicie różnica między dwoma, a trzema warstwami jest wręcz niewidoczna;)

Pojemność: 10 ml

Cena: 2.49 zł

Gdzie kupić?: http://www.allepaznokcle.pl/8287-56szybkoschnacy-lakier-do-paznokci-10ml-ntn.html

Czy polecam?: oczywiście, lakier z samymi zaletami! :)


Zapraszam Was także do odwiedzenia sklepu internetowego w którym znajdziecie masę innych produktów



oraz polubienia Fan Page'a firmy



A co Wy o nim sądzicie?;)

P.S. Czy wiecie co może powodować, że obrazy nie wyświetlają się w widoku Lightbox mimo zaznaczenia opcji TAK?


sobota, 23 marca 2013

Współpraca;)

Hej;)
Jak już wcześniej Wam wspominałam, ostatnio nawiązałam współpracę z Allepaznokcie.pl. Właśnie wczoraj byłam na poczcie odebrać paczkę w której znajdował się:




  • Szybkoschnący lakier do paznokci nr 22 <klik>
  • Szybkoschnący lakier do paznokci nr 56 <klik>
  • Szybkoschnący lakier do paznokci nr 08 <klik>
  • Top Coat Matt do matowienia lakieru <klik>
  • Bulion kolorowy nr 27 <klik>
Już wkrótce spodziewajcie się recenzji;)

niedziela, 17 marca 2013

Wyprzedaż!!!

Hej;)
Na dworze leży jeszcze śnieg, a ja już się wzięłam za wiosenne porządki;) Postanowiłam sprzedać kilka rzeczy które już mi się znudziły.Pomyślałam, że może Wam coś się spodoba? Jeśli tak to proszę o kontakt: testuje122@wp.pl W razie jakichkolwiek wątpliwości mogę zrobić więcej zdjęć i przesłać Wam na e-maila;)

1.Koszula Mohito- 10zł + przesyłka




2.Narzutka Tally Weijl 10zł + przesyłka



3.Sweterek Cropp- 20zł + przesyłka





4.Bluza House- 20zł + przesyłka





5.Bluzka Pimkie- 10zł + przesyłka




6. Bluzka Yups- 7zł  + przesyłka





Zapraszam do kupowania;)